houtimportgroep.nl

27 februarie 2020 - Sevilla întâlnește CFR Cluj pe 27 februarie 2020 la ora 20:00 UTC . Meciul face parte din UEFA Europa League. Sevilla a jucat cu CFR Cluj în 2 meciuri în acest sezon. Pe SofaScore livescore puteți găsi toate rezultatele anterioare din Sevilla vs CFR Cluj, sortate după numărul de meciuri H2H. Sevilla-CFR Cluj UEFA Europa League 2019/20 . 2020 Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán - Sevilla. 2019/20, runda 32, meciul 2. Sevilla câștigă la goluri în deplasare. Sevilla 0-0- CFR Cluj ... Feb 20, 2020 - Echipele Sevilla CFR Cluj au jucat până acum 2 meciuri. Sevilla a câștigat 0 meciuri directe. CFR Cluj a câștigat 0 meciuri. 2 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ambele echipe au o medie de 1,00 goluri pe meci în meciurile directe. Sevilla are o medie de 1,59 goluri pe meci în acest sezon. În 10 (90,91%) meciuri jucate acasă, totalul golurilor (echipă și adversar) a fost mai mare de 1,5 ... Feb 27, 2020 - 0 Meci încheiat, Sevilla 0, CFR Cluj 0. 96 A doua repriză s-a încheiat, Sevilla 0, CFR Cluj 0. 95 Fault comis de Jules Koundé (Sevilla). 95 Lacina Traore (CFR Cluj) obține o lovitură liberă pe partea stângă. Feb 25, 2020 - Citiți sfaturi. ÎNTREBĂRI FRECVENTE. 1️⃣ Când începe meciul dintre Sevilla și CFR Cluj . Startul meciului va fi dat pe 27 februarie la ora 20:00. ⭐ Câte goluri au marcat Sevilla și CFR Cluj în ultimele 10 meciuri . Numărul de goluri marcate de Sevilla: 17. Număr de goluri CFR Cluj: 8. 🔺 Este un pariu sigur mai mult de 2.5 goluri între Sevilla și CFR Cluj . Meciul s-a încheiat, CFR Cluj 1, Sevilla 1. 90+6 A doua repriză s-a încheiat, CFR Cluj 1, Sevilla 1. 90+5 Fault comis de Franco Vázquez (Sevilla). Reactionam impreuna la meciul celor de la CFR Cluj cu Sevilla din RO32 Europa League! Dupa 1-1 tur echipa lui Dan Petrescu incearca o calificare in Spania! V... UEFA Europa League transmisiune în direct a meciului Sevilla - Cluj din 27 februarie 2020, inclusiv statisticile complete ale meciului și rezumatele, actualizate instantaneu. Mar 01, 2020 - Sevilla v CFR Cluj - Statisticile meciului. Fotbal. Pauză Pauză Sub / Mai mult Scor corect HT CS HT / FT. Livescores Injuries Tables Streaming ... 27 februarie 2020 - Sevilla - CFR Cluj 0 - 0. Rezumat; Comparație H2H; Comentarii; Loc de desfășurare Campionatul Europei; Calificare CE; Calificare CM Europa; UEFA Nations League ... Transmisiunile TV, live streaming și radio sunt legale Sevilla - CFR Cluj în Statele Unite ale Americii. Este posibil să fie necesară autentificarea sau abonarea la un furnizor de televiziune, internet sau streaming. Vă rugăm să rețineți că nu toate canalele sunt disponibile pentru vizionarea online. În cazul în care transmisia este disponibilă online, vom furniza un link către furnizorul oficial de streaming de mai sus înainte de meci. Feb 27, 2020 - Rezultat Sevilla - CFR Cluj 27/02/2020. Statisticile meciului: goluri, cornere, cartonașe roșii și galbene și toate celelalte statistici ale meciului 0 Meciul s-a încheiat, CFR Cluj 1, Sevilla 1. 95 A doua repriză s-a încheiat, CFR Cluj 1, Sevilla 1. 94 Fault comis de Franco Vazquez (Sevilla). 94 Cristian Manea (CFR Cluj) obține o lovitură liberă în defensivă. Emisiunile TV, live și radio sunt transmisiuni legale ale meciului CFR Cluj - Sevilla în Statele Unite. Este posibil să fie necesară autentificarea sau abonarea la un furnizor de servicii de televiziune, internet sau streaming. Vă rugăm să rețineți că nu toate canalele sunt disponibile pentru vizionarea online. În cazul în care transmisia este disponibilă online, vom furniza un link către furnizorul oficial de streaming de mai sus înainte de meci.